1893 – За це число зберігся єдиний примірник газети “Бердычевский листок” (віддрукований у типолітографії Дененмана). Ця газета виходила в Бердичеві наприкінці XIX ст.

1941 – Цього дня всі випускники Бердичівського технікуму хімічного машинобудування захистили дипломні проекти, а ті, що залишилися, здали перевідні екзамени.
З наступного дня і до самого звільнення міста від німецьких загарбників технікум у своєму нинішньому стані не функціонував (під час окупації влада відновила навчання у технікумі, але воно проводилось лише по декільком спеціальностям).
1947 – На машинобудівному заводі “Комсомолець” відновив роботу єврейський драматичний колектив, що існував тут ще до початку німецько-радянської війни. Ініціатором відновлення колективу став учитель міської школи №8 І.Г. Френкель.

(1923-1994).
1994 – У Бердичеві помер Аркадій Павлович Кащук (1923-1994) – педагог, директор школи №11 міста Бердичева.
Аркадій Кащук народився у селі Никонівка нині Бердичівського району Житомирської області. Ще у дитинстві проявив неабиякі здібності до навчання. Відразу після німецько-радянської війни, яку пройшов від початку та до кінця, розпочалася його педагогічна діяльність – спочатку Аркадій Кащук працював вчителем, згодом директором семирічної школи у селі Кикишівка Бердичівського району, а з 1962 по 1983 рік, більше двох десятиліть, очолював міську восьмирічну школу №11.
Багато років поспіль Аркадій Кащук обирався депутатом Бердичівської міської ради народних депутатів. За багаторічну працю по навчанню та вихованню підростаючого покоління Аркадію Кащуку присвоєно почесне звання “Заслужений вчитель Української РСР”.
Похований Аркадій Павлович Кащук у Бердичеві у військовому секторі міського кладовища.

2009 – У відділі літератури з мистецтва Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича відкрилась персональна виставка бердичівської художниці Ольги Дзюрбей під назвою “Філософія життя”.
На виставці Ольга Олександрівна представила 60 картин сучасного авангардного мистецтва, серед яких “Пробудження енергії”, “Гра”, “Калейдоскоп почуттів”, “Компроміс”, “Нескінченність”, “Бажання”, “Подорож в невідоме”, “Продовження життя” та інші.