Home Новини Нова книга з історії Бердичева

Нова книга з історії Бердичева

5355
0
SHARE

Представляємо Ваші увазі нову краєзнавчу книгу з історії рідного міста – “Бердичів. Історія міста від заснування до сьогодення”. Історико-краєзнавчий нарис, що вийшов друком у житомирському видавництві “Рута”, розповідає про виникнення, становлення та розвиток невеликого містечка, розташованого на межі Волині та Поділля.

knyga_2016_1
Історико-краєзнавчий нарис “Бердичів. Історія міста від заснування до сьогодення”, 2016 р.

Зацікавлений читач зверне увагу, що подібна книга вже виходила декілька років тому. І це так – перед вами друге видання нарису, що вперше побачив світ у 2012 році. І цьому є пояснення: будь-яка книга – як дитина. Її автор намагається вкласти у неї всі свої задуми, докладаючи для цього своє вміння та досвід. І коли результатом стає друковане видання – книга починає жити власним життям, генеруючи авторові відгуки, обговорення, зауваження. Проходить день, місяць, рік, і автор помічає невеликі, але помилки, незначні, але зауваження. Виявляє неточності та недомовки. Для художнього твору книга – це кінець праці, крапка, після якої автор, за великим рахунком, вже не має права на внесення змін чи виправлень. Інша справа, якщо книга має краєзнавчий характер. Тут виправити – означає донести істину до читача. Або ширше розкрити цікаву тему, яка не отримала такої можливості у виданні першому.

Ось так і тут: з часу виходу книги “Бердичів. Історія міста…” було виявлено помилки, неточності, накопичено новий матеріал. З огляду на все це маємо нове видання – розширене і виправлене, наповнене новими цікавими фактами, історіями та фотографіями.

Придбати нове видання можна у магазині “Транзит-С” (Бердичів, вул. Європейська, 8, тел. (041 43) 2-57-08).

Автор.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here