1917 – У Бердичеві відбулась масова антивоєнна демонстрація під гаслами: “Геть імперіалістичну війну!”, “Мир без анексій і контрибуцій!”.
Начальник штабу Південно-Західного фронту (штаб на цей час перебував у Бердичеві) повідомив головнокомандуючого про антивоєнні настрої солдат бердичівського гарнізону, зокрема 2-го гвардійського корпусу, який під впливом більшовицьких агітаторів, прибулих із Петрограду, все настійливіше вимагав припинення війни.
1920 – У селі Чехи (нині село Дубівка Бердичівського району) в сім’ї робітника народився Сікорський Микола Онуфрійович (1920-1990) – червонофлотець, учасник Другої світової війни.
Ще в дитинстві його родина переїхала в Амурську область до міста Свободний (рос. Свободный), де по закінченні школи Микола Сікорський працював шофером на вагоноремонтному заводі.
Микола Сікорський брав участь у бойових діях під Ленінградом, Сталінградом, на Дніпрі у складі річкових флотилій і на першому Білоруському фронті. Був двічі поранений.
За високу військову майстерність 7 березня 1945 року Указом Президії Верховної Ради СРСР від 7 березня 1945 року Миколі Сікорському присвоєно звання Героя Радянського Союзу.
Після війни Микола Онуфрійович проживав у місті Євпаторія (Крим), помер 24 жовтня 1990 року.
2002 – У Бердичеві урочисто відкрито нову цифрову телефонну станцію ємністю 1760 номерів (АТС-4).
На відкритті станції були присутні поважні гості: заступник голови обласної адміністрації Петро Закусило, голова Бердичівської райдержадміністрації Микола Коваль, директор Житомирської дирекції ВАТ “Укртелеком” Василь Гандабура, міський голова Василь Мазур та інші.
Перший телефонний дзвінок із нової станції у день її відкриття здійснив мер міста Василь Мазур: він зателефонував до абонентів Києва, Житомира, також до Німеччини. Легендарний бердичівлянин Лев Тартаковський, до якого зателефонував мер у Німеччину, так і не отримав привітання (підняла слухавку його знайома), але дзвінок все ж відбувся!
Так у місті розпочалась цифровізація мережі стаціонарного телефонного зв’язку, що призвело до значного покращення якості послуг, які надавав національний оператор електрозв’язку Укртелеком у Бердичеві.
2006 – Цього дня парафію Святого Йосафата Української Греко-Католицької Церкви з пастирським візитом відвідав єпископ Київської Архиєпархії УГКЦ Преосвященний Владика Богдан.
Пастирський візит Владики до Бердичева розпочався з тихої молитви біля стін чудотворної ікони Божої Матері Бердичівської в костелі отців Кармелітів. Вже о третій годині дня у костелі Святої Варвари багаточисельна громада парафії Святого Йосафата зібралась на святкову Літургію. На Літургії співслужили отці настоятелі римо-католицьких парафій міста, настоятель греко-католицької парафії міста Житомира, настоятель бердичівської громади греко-католиків отець Іван з двома братами – священиками УГКЦ.