Додому Історія Цей день в історії 13 грудня

13 грудня

186
0
ПОДІЛИТИСЬ

korjuk_mykola_011947 – У Бердичеві в робітничій родині народився Микола Михайлович Коржук.

Микола Коржук тривалий час працював у відділі Державної автоінспекції міста Бердичева, з 1986 по 1992 рік та з 1994 по 2004 рік очолював цей відділ.

Рішенням виконавчого комітету Бердичівської міської ради №479 від 18.08.2005 р. за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, активну участь у житті територіальної громади міста та з нагоди ювілею – 575-ліття від року заснування Бердичева Коржуку Миколі Михайловичу присвоєно звання “Почесний громадянин міста Бердичева”.


alin_vasil
Алін Василь Іванович.

1984 – Постановою бюро міського комітету Компартії України і виконкому бердичівської міської Ради №33 від 13 грудня 1984 р. на ознаменування 40-річчя Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні, за участь у визволенні міста Бердичева від німецько-фашистських загарбників звання “Почесний громадянин міста Бердичева” з врученням свідоцтва, червоної стрічки і медальйону з написом на них “Почесний громадянин міста Бердичева” присвоєно:

  • Аліну Василю Івановичу, Герою Радянського Союзу, який після звільнення з лав Радянської Армії брав активну участь в громадській роботі проводив велику і плідну роботу по військово-патріотичному вихованню підростаючого покоління;
  • gusakovskiy
    Гусаковський Йосип Іраклійович.

    Гусаковському Йосипу Іраклійовичу, генералу армії, двічі Герою Радянського Союзу, колишньому командиру 44 гвардійської танкової Бердичівської, ордена Леніна, Червонопрапорної, орденів Суворова, Кутузова, Богдана Хмельницького і Червоної Зірки, а також орденів Сухе-Батора і Бойового Червоного Прапора МНР бригади, яка брала активну участь у звільненні міста Бердичева з 30 грудня 1943 по 5 січня 1944 року.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here