1923 – У Бердичеві в родині дрібного підприємця народився Арон Фроімович Бух (1923-2006) – художник, член Спілки художників СРСР.
Потяг до малювання в Арона з’явився рано: у півтора роки від народження він вперше взяв до рук олівець, у три роки його не можна було відірвати від цього заняття. Арон Бух відвідував художню студію ВЦРПС (Всесоюзна центральна рада професійних союзів), де навчався в майстра Костянтина Юона. У 1947 році закінчив Московське обласне художнє училище “Пам’яті 1905 р.”.
З 1948 року Арон Фроімович брав участь у московських, республіканських і всесоюзних художніх виставках. З 1959 року – член Союзу художників СРСР.
Арон Бух виробив свою, власну манеру створення картин. Він вважав себе неповторним, унікальним явищем, і з огляду на його твори – цілком справедливо.
Помер Арон Бух 21 лютого 2006 року на 83-у році життя, похований у Москві.
1999 – На зборах трудового колективу редакції міськрайонної газети “Земля Бердичівська” за участі представників співзасновників – голови районної ради Миколи Дупляка та секретаря міської ради Василя Толочка – обрано нового головного редактора газети. Ним став Володимир Тарасович Кравченко, що до цього працював заступником голови Бердичівської районної держадміністрації.
Попередній головний редактор газети Петро Вдовиченко у зв’язку з досягненням пенсійного віку вийшов на заслужений відпочинок.
2002 – У місті відбулись чергові вибори народних депутатів до Верховної Ради України, Житомирської обласної ради, Бердичівської міської ради та вибори Бердичівського міського голови.
За результатами волевиявлення народним депутатом України від виборчого округу №65 обрано підприємця Павла Жебрівського (на час виборів – президент ЗАТ “Фармація-2000” (м. Київ), голова спостережної ради ЗАТ “Бердичів-холод”, голова правління ВАТ “Мар’янівський склозавод”). Міським головою Бердичева обрано Василя Мазура, який на цей час обіймав посаду першого заступника міського голови Олексія Хилюка.
Згодом Василь Мазур підтвердив свої високі управлінські якості – був обраний міським головою у березні 2006, жовтні 2010 та жовтні 2015 років. У 2010 році – з результатом, якого не було, мабуть, у жодному місті чи населеному пункті України: 82,24 % бердичівських виборців віддали за нього свої голоси, довіривши й надалі керувати органами місцевого самоврядування.