1750 – У “дедичевой фундушовой эрекции“, що була видана княгинею Варварою Радзивілл, уніатська Миколаївська церква отримала значні земельні наділи. Окрім землі під церковний погост з “кминтарем” (кладовищем), було “отведено особо место“ під будинки для церковних і священнослужителів: “Пахотной земли в 3 руки на 30 дней (по 10 дней на каждую руку). Сенокоса на косарей 30. Под приселком Малые Низгурчики – хутор с лесом, гребля с меливом, став рыбный, сад, гумно и два огорода“.
Усі ці земельні угіддя за Миколаївською церквою були підтверджені неодноразово в “унитской деканальной визите”.
На фото поряд: дерев’яна Миколаївська церква, початок XX ст.
1834 – Київський Університет святого Володимира (нині це Київський національний університет імені Тараса Шевченка) надав дозвіл на відкриття у Бердичеві пансіону для дівчаток.
Пансіонат у Бердичеві мала утримувати настоятельниця монастиря сестер Маріавіток.
1920 – З цього дня та по 21 квітня 1920 року, коли влада у місті належала більшовикам, міська газета “Известия” виходила виключно російською мовою, хоча до цього статті на її шпальтах друкувались як російською, так і українською мовами.
1992 – У Бердичеві тривав процес прийняття військовозобов’язаними присяги на вірність народу України.
Цього дня військову присягу прийняли офіцери запасу, що проживали у нашому місті.

2006 – 26 березня в Україні відбулись чергові вибори до Верховної Ради України. Одночасно з виборами до Верховної Ради у Бердичеві жителі міста обирали також депутатів до міської ради, а також міського голову.
Цього дня міська територіальна виборча комісія оголосила результати волевиявлення бердичівлян: міським головою обрано діючого керівника міста Мазура Василя Костянтиновича.
Це вже друге обрання Василя Мазура на посаду міського голови.