Home Історія Цей день в історії 14 квітня

14 квітня

247
0
SHARE
Будівля міської Думи.

1900 – У цей недільний день в Бердичеві на Театральній площі відбулись скромні урочистості з нагоди закладення тут нового будинку міської думи.

Передбачалось, що будинок буде зводитись громадським управлінням. Початковий план будинку, запропонований архітектором, був змінений самою думою, яка вважала більш доцільним збудувати двоповерхову будівлю з великою залою для думських засідань, в якій також будуть влаштовувати народні читання, публічні концерти та спектаклі.

У новий будинок міська управа переїхала в січні 1902 року, хоча оздоблювальні роботи у зведеному будинку на цей час ще не завершились.

Нині у цьому будинку, що розташований по вулиці Вінницькій, 21 (колишня вулиця Свердлова), знаходиться Центр позашкільної освіти ім. О.В. Разумкова.


1924 – Комісія з допомоги безпритульним дітям Бердичівського виконавчого комітету організувала в приміщенні міського театру концерт, кошти з якого були направлені на користь безпритульних дітей.

У концерті взяли участь артисти Київського театру мініатюр “Інтимний театр” Лідія Івер та Аркадій Нельсон (танець), ліліпути Борисов і Задольський (гумористичні номери), Вікторов (тенор).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here