Home Історія Цей день в історії 14 квітня

14 квітня

1662
0
SHARE

1900 – У цей недільний день в Бердичеві на Театральній площі відбулись скромні урочистості з нагоди закладення тут нового будинку міської думи.

Будівля міської Думи.

Передбачалось, що будинок буде зводитись громадським управлінням. Початковий план будинку, запропонований архітектором, був змінений самою думою, яка вважала більш доцільним збудувати двоповерхову будівлю з великою залою для думських засідань, в якій також будуть влаштовувати народні читання, публічні концерти та спектаклі.

У новий будинок міська управа переїхала в січні 1902 року, хоча оздоблювальні роботи у зведеному будинку на цей час ще не завершились.

Нині у цьому будинку, що розташований по вулиці Вінницькій, 21 (колишня вулиця Свердлова), знаходиться Центр позашкільної освіти ім. О.В. Разумкова.


1924 – Комісія з допомоги безпритульним дітям Бердичівського виконавчого комітету організувала в приміщенні міського театру концерт, кошти з якого були направлені на користь безпритульних дітей.

У концерті взяли участь артисти Київського театру мініатюр “Інтимний театр” Лідія Івер та Аркадій Нельсон (танець), ліліпути Борисов і Задольський (гумористичні номери), Вікторов (тенор).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here