Home Історія Цей день в історії 28 липня

28 липня

1453
0
SHARE

1942 – У Бердичеві на стадіоні, що навпроти заводу “Прогрес”, відбувся футбольний матч між командами німецької військової частини та збірною міста Бердичева.

На самому початку гри збірна міста пропустила гол, після чого гра вирівнялася і проходила у рівній боротьбі. До закінчення матчу рахунок не змінився, наша команда програла з рахунком 0:1.

У газеті “Нова Доба”, яка опублікувала замітку про цей матч, названо прізвища чотирьох гравців, які захищали честь збірної команди Бердичева. Це лівий бік Левицький, лівий інсайд Зелінський, центр нападу Літвиненко та воротар Оберемський.


1988 – У липні на баланс комбінату громадського харчування та міського парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка прийнята нова споруда – дитячий комплекс по вулиці Свердлова, поряд із універмагом “Дитячий світ” (нині торговий комплекс “Новий світ” по вулиці Вінницькій).

Це дитяче містечко збудоване за пайової участі підприємств, установ та організацій міста. У його складі кафе та ігровий комплекс у вигляді фортеці, прикрашений декоративною стіною.

Нині дитячий комплекс за початковим призначенням не використовується: приміщення колишнього кафе займає Хрестовоздвиженський храм УПЦ (КП), ігрове містечко знаходиться у напівзруйнованому стані.

Дитячий комплекс по вулиці Свердлова (Вінницька), 2008 р.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here