Home Події в фотографіях 17 січня 2019 року. До Бердичева прибув Президент України Петро Порошенко

17 січня 2019 року. До Бердичева прибув Президент України Петро Порошенко

1273
0
SHARE

Цього дня Президент України Петро Порошенко зустрівся із військовослужбовцями Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, де вручив офіційний прапор сил спецпризначення.

Зустріч проходила на базі 142-го навчально-тренувального центру, що у Бердичівському районі (Скраглівський полігон). Участь у заходах також взяв Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, народні депутати України Володимир Арешонков та Олександр Ревега.

Петро Порошенко звернувся до спецпризначенців: “Українські спецпризначенці були, є і будуть елітою Збройних сил України. Ви майстерно робите свою роботу, на практиці реалізуючи власне ж кредо “Переваги якості над кількістю”. Військовослужбовці-спецпризначенці провели багато операцій, відбиваючи російську агресію на сході нашої держави. Зокрема, під час звільнення нашими військами міст та селищ українського Донбасу – Маріуполя, Слов’янська, Краматорська, Лиману, Сіверську, Мар’янки і багатьох інших. Ви брали активну участь в обороні Донецького та Луганського аеропортів, міст Бахмут і Авросіївка, брали участь в штурмах і обороні Савур-Могили. Рятували наших пілотів, збитих над окупованою територією. Підрозділами спецпризначення було знищено і взято в полон значну кількість окупантів, захоплено багато зразків ворожого озброєння, яке в подальшому, хочу окремо наголосити, склало потужну доказову базу в міжнародних судах, які наша держава ініціювала проти країни-агресора – Російської Федерації”.

Президент України Петро Порошенко вручив військовослужбовцями-спецпризначенцями прапор Сил спеціальних призначень Збройних сил України. Його з рук Президента отримав командувач Сил спеціальних операцій, генерал-лейтенант Ігор Луньов.

За словами Петра Порошенка, всього з початку війни з російським агресором воїнами-спецпризначенцями було виконано більше 3 тисяч бойових завдань, з яких понад 700 – це проведення спеціальних дій, інформація про які з відомих причин не підлягає розголошенню.

Днями Президент підписав указ щодо заснування емблеми і прапору Сил спеціальних операцій Збройних Сил України та штандарта Командувача. Відтепер їхнім девізом стануть слова київського князя Святослава Хороброго: “Іду на ви!”, які ще більше тисячі років тому наводили жах на ворогів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here