Home Події в фотографіях 8-9 травня 2023 р. Регіональна науково-краєзнавча конференція «Роль педагога у впровадженні інноваційних...

8-9 травня 2023 р. Регіональна науково-краєзнавча конференція «Роль педагога у впровадженні інноваційних технологій в освітній процес: історія і сьогодення»

220
0
SHARE

8 та 9 травня в Житомирі та Бердичеві проходила регіональна науково-краєзнавча конференція «Роль педагога у впровадженні інноваційних технологій в освітній процес: історія та сьогодення», присвячена 100-річчю від дня народження Заслуженого вчителя Української РСР, директора Кикишівської (1946-1953), Слободищенської (1953-1955) та Бердичівської восьмирічної школи (1963-1983) Аркадія Павловича Кащука (08.05.1923 – 02.07.1994).

Першого дня, 8 травня, пленарне засідання науково-краєзнавчої конференції відбулось на базі КЗ «Житомирський інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради. До участі в ній долучились 58 краєзнавців, науковців, педагогів із різних областей України.

З вітальним словом до учасників науково-краєзнавчого форуму звернулись заступник директора КЗ «Житомирський ОІППО» ЖОР, кандидат педагогічних наук Броніслава Мирославівна Ренькас та голова Житомирської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Павло Степанович Скавронський.

В онлайн-форматі участь у конференції взяв і викладач Малинського фахового коледжу, член Національної спілки краєзнавців України Богдан Лісовський, котрий представив на розсуд колег ґрунтовну й цікаву статтю «Я лишився вірним тільки Слову…», про життєвий і творчий шляхи відомого на Житомирщини та за її межами поета, журналіста, літературного критика, громадського діяча, Огієнківського лауреата Василя Федоровича Сташука (1944-2022).

9 травня пленарне засідання відбулось у гімназії №11 міста Бердичева. У конференції взяли участь краєзнавці з Літина Вінницької області, працівники обласного архіву м. Вінниця, науковці закладів вищої освіти Києва, Львова, Житомира, педагоги міста Бердичева, а також випускники школи і вчителі, які в різний час працювали в гімназії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here