Home Події в фотографіях 7 грудня 1999 року. Відкриття нового приміщення прокуратури

7 грудня 1999 року. Відкриття нового приміщення прокуратури

222
0
SHARE

У Бердичеві в урочистій обстановці відкрито нове приміщення районної та міської прокуратури, яке розташоване по вулиці Свердлова, 23 (нині вулиця Вінницька).

На цій події були присутні голова обласної державної адміністрації В.А. Лушкін, новопризначений прокурор області М.А. Черненко, міський голова О.О. Хилюк, голова райдержадміністрації А.А. Білецький, голова райради М.С. Дупляк, прокурори району та міста відповідно Л.К. Сіроха та В.А. Рудніцький та головний гість – Генеральний прокурор України М.О. Потебенько. Він і перерізав стрічку при вході до нового приміщення прокуратури.

До цього в будівлі по вулиці Свердлова знаходився міськпобуткомбінат. Сама ж міська та районна прокуратури розташовувались в аварійному будинку по вулиці Карла Лібкнехта, 25 (вулиця Європейська, нині будинок належить релігійній громаді). Після того, як прокурори залишили старе приміщення, тут після проведення ремонтних робіт у 2005 році розмістилась польська бібліотека, що носить ім’я видатного польського письменника Владислава Реймонта, про що свідчила відповідна меморіальна дошка.

Фоторепортаж Віктора Коржука.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here