Home Історія Цей день в історії 6 квітня

6 квітня

1105
0
SHARE

1944 – Міський відділ освіти розробив для загальноосвітніх шкіл Бердичева “Правила для учнів школи”, які були затверджені Радою народних комісарів.


Гусаковський Йосип Іраклійович.

1945 – Указом Президії Верховної Ради СРСР від 6 квітня 1945 року за організацію форсування 44-ю гвардійською танковою бригадою ріки Пилиці і участь в оволодінні у січні 1945 року в ході Вісло-Одерської операції військ 1-го Білоруського фронту польським містом Лович гвардії полковник Гусаковський Йосип Іраклійович вдруге отримав звання Герой Радянського Союзу з врученням ордена Леніна і медалі “Золота Зірка”.

До цього Йосип Гусаковський у січні 1944 року брав участь у звільненні міста Бердичева від німецьких загарбників. У 1984 році постановою бюро міськкому Компартії України і виконкому міської Ради міста Бердичева Йосипу Гусаковському присвоєно звання “Почесний громадянин міста Бердичева”.


2013 – Напередодні 83-ї річниці з дня свого заснування в приміщенні Бердичівського професійно-технічного училища №4 відкрито музей історії цього навчального закладу.

Право перерізати стрічку перед входом до музею надали колишньому директору училища Леоніду Вознюку, завдяки якому училищу збудували теперішні приміщення, а також секретарю Бердичівської міського ради Василю Толочко, який свого часу працював у ПТУ №4 заступником директора з виховної роботи.

В окремій кімнаті училища зібрано документи, фотоматеріали, які розповідають про народження училища, його становлення у довоєнний та повоєнний час, подальший розвиток аж до сьогодення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here