Home Новини 5 січня 2018 року. Відзначення 74-ї річниці визволення Бердичева від нацистських загарбників

5 січня 2018 року. Відзначення 74-ї річниці визволення Бердичева від нацистських загарбників

1717
0
SHARE

74-річницю визволення Бердичева від нацистських загарбників відзначили у місті 5 січня. Традиційно цього дня громадськість зібралася поряд із Меморіалом “Слава Героям!” для вшанування тих, хто у січні 1944 року звільнив місто від окупантів.

Нині серед живих залишився лише один ветеран-визволитель – це Почесний громадянин міста Микола Калинський. У 2017 році він відзначив столітній ювілей. Але нині, за станом здоров’я він не зміг взяти участь у заході.

На мітингу перед присутніми виступили міський голова Василь Мазур, народний депутат України Олександр Ревега. Фронтовими спогадами з присутніми на зібранні поділився ветеран Другої світової війни Петро Маматов. Привітали бердичівлян із Днем визволення міста від нацистських загарбників представники військових частин, що дислокуються у нашому місті: т.в.о. командира військової частини А3091 підполковник Сергій Мартищенко, заступник командира військової частини А2772 підполковник Сергій Шевчук, т.в.о. командира військової частини А2927 майор Василь Кравець, голова ГО “Спілка учасників бойових дій АТО Бердичева та Бердичівського району” Павло Гайдаманчук.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here