Home Новини Третій день роботи кінодокументалістів

Третій день роботи кінодокументалістів

1466
0
SHARE

У середу 5 липня документалісти з Ізраїлю на чолі з Борисом Мафціром відпрацювали у Бердичеві третій, і останній знімальний день. Цей день був присвячений зйомкам натури, для чого кінодокументалісти запросили оператора з квадрокоптером із Києва.

На березі Гнилоп’яті між Хажином та Бистриком був обраний натурний пейзаж, який має стати фоновим у розповіді про Голокост на Бердичівщині. Квадрокоптер DJI Phantom 4 з камерою вимальовував піруети над плесом річки, відпрацьовуючи завдання, поставлені кінооператором Роні Кацнельсоном.

Потім група перейшла на нове місце, до братської могили, що знаходиться попід полотном колишньої вузькоколійної залізниці. Проліт над могилою, відзнятий навколишній пейзаж стануть гарним фоном для розповіді.

На жаль, цей робочий день став не зовсім вдалим – відзняти весь запланований матеріал не вдалось. Під час зйомок біля автотраси Бердичів-Вінниця сталось непередбачене – в якийсь момент квадрокоптер, що завис на висоті десяти метрів над узбіччям, раптово втратив зв’язок з оператором і впав на каміння поряд з автотрасою. Ушкодження квадрокоптера, отримані від падіння, не дозволили продовжити роботу. Що стало причиною падіння, не зрозуміло. Але члени групи помітили, що саме у цей час поряд із ними проїжджала військова автомашина. Можливо, у них було включене обладнання ля глушіння радіосигналів? Але це лише припущення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here