Home Новини 5 жовтня 2018 року. Відкриття музею Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права

5 жовтня 2018 року. Відкриття музею Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права

2229
0
SHARE

У п’ятницю, у день відзначення 115-ї річниці з часу свого заснування, в приміщенні головного корпусу відбулось відкриття музею історії Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права.

І хоча керівництво коледжу позиціонувало відкриття музею цього навчального закладу, як новоствореного, фактично відбулось відродження музею, який з’явився у на той час машинобудівному технікумі в травні 1985 року. Діяв цей музей всього трохи більше десятиліття та був закритий наприкінці 1990-х. Музейну кімнату закрили, експонати з музею помістили у складське приміщення, деякі з них перенесли до навчальних аудиторій.

Відновити музей навчального закладу вирішили минулого року. Заступник директора з виховної роботи Броніслав Марковський та методист коледжу Ірина Розвадовська стали тими людьми, на плечі яких лягла основна робота зі збору матеріалів та оформлення оновлених експозицій. Допомагали їм їх колеги по коледжу, також спонсорську допомогу надали як приватні підприємці, так і окремі підприємства міста: ДП “Бердичівське лісове господарство”, ТОВ “Транзит-С” та інші.

На відкриття відродженого музею завітали численні гості, серед яких директор департаменту ливарного виробництва Міністерства економічного розвитку Степан Клименко, міський голова Василь Мазур та керівники промислових підприємств міста, багато з яких самі є випускниками Бердичівського коледжу. Так, директор ТОВ “Бердичівський пивоварний завод” Володимир Ліпецький – випускник 1985-го року, із закладом пов’язав свою освіту його син Антон, випускник 2014-го. Коледж закінчив у 1987-му році депутат міської ради Володимир Левандовський, тут навчалися його матір Фаїна Олексіївна (випуск 1962 р.) та батько Павло Францович (випуск 1971 р.), дружина Неля Адамівна, невістка Ірина та сини Павло з Яном. Постійний помічник і друг коледжу директор ТОВ “Транзит-С” Ігор Мельник пишається, що у закладі здобували освіту його сини Євген та Роман, племінник Андрій. У коледжі також навчалися головний металург ПАТ “Бердичівський машинобудівний завод “Прогрес” Олександр Рудий та його дочки Тетяна (працює у навчальному закладі) та Катерина.

Стрічку на вході до музею перерізали міський голова Василь Мазур, директор коледжу Іван Демусь та Віталій Романюк – колишній викладач фізичного виховання, один із перших учнів відомого тренера Віталія Лонського.

Після урочистого відкриття студенти коледжу провели оглядову розповідь-екскурсію експозицією музею.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here