Home Історія Цей день в історії 4 серпня

4 серпня

457
0
SHARE

1899 – У газеті “Волинь”, яка видається у Житомирі, опублікована цікава стаття.

Стовпи поряд із греблею, 2009 р.

У статті вказується, що старі телеграфні стовпи, які демонтувались у зв’язку зі старінням та непридатністю до подальшого використання з лінії Англо-Індійського телеграфу (був уведений у дію на початку 1870 року), спритний бердичівський ділок на ймення Кривошеєв використовував для ремонту дерев’яного мосту через ріку Гнилоп’ять. Його працівники вбивали старі стовпи у гниле дно річки замість використання для цього товстих свай.

Так що цілком можливо, що окремі дерев’яні сваї, залишки яких ми нині можемо бачити поряд із сучасною греблею, є тими телеграфними стовпами Англо-Індійського телеграфу, які використовувались на лінії понад півтора століття тому.


1988 – На початку серпня могли б відзначати свій день народження, якби існували досі, наступні бердичівські кооперативи: “Радуга” – по будівництву вуличних розподільних газопроводів та споруд на них за рахунок коштів громадян; кооператив “Газовик” – по ремонту газових приладів по міжрайуправлінню газового господарства; кооператив “Мода” при Бердичівській швейній фабриці ім. 60-річчя Радянської України; кооператив “Булат” на заводі “Комсомолець”, що займався захисним покриттям коронок зубів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here