Home Новини 4 серпня 2018 року. День сіл Терехове та Кикишівка

4 серпня 2018 року. День сіл Терехове та Кикишівка

2117
0
SHARE

Серед степів – село моє чудове,
Тут на світанні запахи медові.
Теплом долонь зелених обійми –
Бо в цьому краї виростали ми.

Словами цієї прекрасної української пісні поета Олександра Тараненка розпочалось дійство, яке відбувається лише раз на рік – минулої суботи жителі сіл Терехове та Кикишівка Семенівської об’єднаної територіальної громади відзначили День села.

Терехове відоме з 1570 року, і цього року відзначає свій 448-й рік народження. Не ювілей, скажете ви? Так, але для Терехового та його жителів День села стали справжнім святом, навіть більшим за ювілей. Святом, коли односельці з’їжджаються до рідного села з близьких та далеких країв, куди закинула їх примхлива доля. Коли молодь радіє можливості показати своє вміння та таланти, коли зрілість поважно споглядає на свої досягнення, коли повага до старості виявляється не лише на словах, але й у справах.

Саме так відзначали День села у терехівському Будинку культури. Жителів Терехового та Кикишівки, численних гостей вітав духовий оркестр під керівництвом Анатолія Якименка та Віктора Чорноуса. А гостей приїхало чимало. Серед них – народний депутат України Олександр Ревега та Почесний громадянин Бердичівського району Володимир Жабко.

Приємну місію вручення подарунків розпочав народний депутат України Олександр Ревега. Йому випала нагода привітати найповажніших ювілярів – сімейні пари, які прожили у шлюбі понад 45 років. Галина та Микола Середи, Ганна та Микола Цаплюки, Галина та Микола Чорноуси, Євгенія та Йосип Цалки, Віцентина та Григорій Бойко, Галина та Степан Дикі, Анастасія та Анатолій Слободенюки, Тамар та Євген Ковалі, Віра та Валентин Панасюки, Галина та Микола Королі, усього 10 пар. Далі з привітальними словами виступили сільський голова Наталія Семенюк та староста Володимир Юзефович. Вони вручили подарунки сімейним парам, у яких цього року з’явилось поповнення у родинах. А це, зокрема, маленькі Максим Кравченко, Матвій Андрущук, Марія Андрущук, Давид Остапчук та Андрій Зінчук.

Весь вечір з присутніми жваво спілкувався почесний гість Володимир Йосипович Жабко. Саме за його керівництва місцевим колгоспом у 70-х та 80-х роках розпочалась ера бурхливого розвитку як виробництва, так і соціальної сфери Терехового та Кикишівки. Його вітання тим більш глибоко сприймались душами ветеранів, які згадували минулі часи. Але й нині ці села не пасуть задніх – місцеві підприємці все активніше обробляють ще нещодавно запустілі поля, відновлюють сільськогосподарське виробництво у фермах та будовах, споруджених піввіку тому. Життя не стоїть на місці, сільськогосподарське виробництво відроджується на якісно новому рівні.

Вшанування селян чергувалося пісенними та танцювальними номерами, які підготували працівники сільського Будинку культури, аматори сцени та учні місцевої школи. Особливо сподобались присутнім виступи наймолодших артисток сестер Андрущук, які продемонстрували своє вміння та артистизм. А вокальний ансамбль Центру культури та дозвілля Семенівської об’єднаної територіальної громади порадував гостям свята чудові пісенні композиції.

Святкування тривало допізна. На святі могли знайти собі заняття до душі як дорослі, так і діти, адже діяли атракціони, а солодка вата і планетарій додавали блиску в очах численній малечі.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here