Home Історія Цей день в історії 3 червня

3 червня

1422
0
SHARE

1941 – У селищі Красний Кут Саратовської області (Росія) в робітничій родині народився Анатолій Кирилович Пузач (1941-2006) – відомий футболіст, Заслужений майстер спорту, Заслужений тренер України.

Анатолій Кирилович тривалий час проживав у Бердичеві на Загребеллі, тут розпочав свою спортивну кар’єру. Виступав за футбольну команду Бердичівського машинобудівного заводу “Прогрес”, житомирське “Полісся”, львівський СКА, київське “Динамо”.

По завершенні кар’єри футболіста Анатолій Пузач перейшов на тренерську роботу. Саме Анатолій Кирилович привів рідне для нього київське “Динамо” до тринадцятого (останнього) “золота” чемпіонату СРСР.

Помер Анатолій Кирилович Пузач в Києві 19 березня 2006 року. Похований на Лісовому цвинтарі у Києві.

З 2008 року в Бердичеві щороку проводиться Всеукраїнський турнір із футболу серед юнаків пам’яті Заслуженого майстра спорту, Заслуженого тренера СРСР та України Анатолія Кириловича Пузача.


1983 – У Бердичеві розпочались гастролі Миколаївського російського драматичного театру ім. В.П. Чкалова – одного з найстаріших театральних колективів України, першого російського театру, що виник у республіці в післяреволюційний час.

Театр привіз до Бердичева наступний репертуар: комедію-п’єсу сучасних італійських драматургів Д. Скарначчі і Р. Тарабузі “Моя професія – сеньйор із вищого світу”, спектакль “Похорони в Каліфорнії” за трагедією азербайджанського письменника Рустама Ібрагімбекова, ліричну комедію “В цій дівчині щось є…” ленінградського драматурга Г. Рябкіна, детективний спектакль “Погоня” за творами французького письменника Жоржа Сіменона, сучасну комедію “Поверніть бабусю” та п’єсу “Святий і грішний”.

Міський Будинок культури, на сцені якого виступали гастролери.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here