Home Історія Цей день в історії 3 лютого

3 лютого

1269
0
SHARE

1942 – У лютому в приміщенні міської школи №4, яка на цей час знаходиться у будинку по вулиці Махнівській, 49/1, окупаційна влада організувала бюро по перекладу заяв з української і російської на німецьку мову і навпаки, по заповненню різних анкет, заявок та іншого. Обслуговування проводилось за відповідну плату.


2009 – Місцевим підрозділом Національного оператора електрозв’язку ВАТ “Укртелеком” проведено роботи по заміні номерів екстрених служб Бердичева на нові у відповідності до плану переходу на Національний план нумерації України (план передбачає вивільнення індексу “0”, як першої цифри номерів служб екстреного виклику, замовних та довідково-інформаційних послуг та переведення цих послуг на номери у повних три- та чотиризначних форматах набору 1-ХХ та 1-ХХХ).

Зокрема, відтепер виклик пожежної служби, міліції (нині поліції), швидкої допомоги та служби газу, що мали скорочені номери 01, 02, 03 та 04, проводиться відповідно у форматі 101, 102, 103, 104. Номери служб радіотаксі міста Бердичева (вони на цей час активно використовують скорочені номери) взамін старих 062, 064 та 065 змінились відповідно на 1562, 1561 та 1565.


Афіша вистави.

2018 – Цього дня відбулась перша вистава у щойно відкритій будівлі міського театру – Музично-драматичному театрі на Європейській. Свою майстерність бердичівлянам продемонстрували артисти Одеського академічного театру музичної комедії ім. Михайла Водяного з оперетою “Сільва” угорського композитора Імре Кальмана. Попри доволі високу вартість у 350 грн. (у партері), квитки були розпродані задовго до вистави.

Враховуючи значущість події, організатори подарували першим глядачам Музично-драматичного театру на Європейській сюрприз – в антракті їх частували вином та цукерками.

Вистава пройшла з успіхом, тим більше, що на сцені свою майстерність продемонструвала бердичівлянка Лілія Духновська-Бех – солістка Одеського академічного театру.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here