Home Історія Цей день в історії 29 листопада

29 листопада

1464
0
SHARE

1908 – До Бердичева о 4 годині по обіді на поштовому поїзді приїхав Преосвященіший Павло Преображенський, єпископ Чигиринський.

Він прибув для того, щоб узяти участь у церемонії освячення новозбудованої Миколаївської церкви (нині Свято-Миколаївський собор). Прямо з поїзду владика спершу направився до головного храму міста – Успенського собору.


1928 – Рішенням Президії Бердичівського Окружного виконавчого комітету під головуванням Л.А. Скоріва у Бердичеві встановлено автобусний рух. На це окружною владою до бюджету міської ради асигновано кошти у розмірі 30 000 карбованців.

Спочатку функціонувало два автобуси, згодом придбали третій. Автобуси обслуговували Держшкірзавод, вокзал, цукроварню та Жовтневу гору. Міська рада встановила ставки для користування автобусами та створила спеціальну комісію для догляду за експлуатацією автобусів. Згодом виявили, що наявної кількості автобусів недостатньо для задоволення попиту на автоперевезення, тому в подальшому їх кількість стала зростати.


2002 – У гарнізонному Будинку офіцерів, що на Червоній горі, відкрилась православна недільна дитяча школа. Навчання у школі проводить настоятель Свято-Успенської парафії Української Православної Церкви (Московський Патріархат) ієрей Роман Бойков.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here