Home Історія Цей день в історії 29 квітня

29 квітня

1560
0
SHARE

1985 – На ознаменування 40-річчя Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні виконком Бердичівської міської ради прийняв рішення №286 щодо перейменування Привокзальної площі на площу 40-річчя Перемоги.

Також у цей час на площу, до того мікрорайону міста, звідки розпочались запеклі бої радянських військ по звільненню Бердичева, перенесли пам’ятний знак – танк Т-34, що знаходився до цього часу на вулиці Молодогвардійській.

Нова назва площі так і не прижилась серед бердичівлян. Згодом їй повернули початкову назву – площа Привокзальна.


Протокол №1 засідання міського громадського комітету на підтримку нової Конституції України, 29 квітня 1996 р. З архіву О. Побережного.

1996 – У Бердичеві створено міський громадський комітет на підтримку нової Конституції України, розробка якої триває на цей час. До складу комітету ввійшли представники від НРУ, Конгресу Українських Націоналістів, Спілки офіцерів України, товариства “Просвіта”, Спілки поляків України та міськрайонної газети “Земля Бердичівська”, усього 7 осіб. Головою комітету обрали головного спеціаліста бердичівського Центру соціальних служб для молоді Валерія Дорошенка.

Члени комітету регулярно збиралися на засідання, де звітували про результати збору підписів населення під відозвою про підтримку проекту Конституції, про виступи перед трудовими колективами по роз’ясненню основних положень проекту Конституції, про підготовку газетних публікацій по проекту Конституції та інших заходах плану роботи комітету по підтримці прийняття нової Конституції.


Готель “Дежа Вю”, 2012 р.

2011 – У Бердичеві урочисто відкрили щойно збудований готель “Дежа Вю”. Готель розташувався на початку вулиці Свердлова (нині вулиця Вінницька).

На офіційне відкриття завітали міський голова Василь Мазур, голова обласної ради Йосип Запаловський а також запрошені гості з міста та області. Власником нового готелю став бердичівлянин Валерій Булка. Готель, що отримав чотиризіркову категорію, розрахований на 41 місце, у ньому представлений цілий розважальний комплекс, в якому є спортбар, караоке та інші послуги.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here