Home Історія Цей день в історії 26 серпня

26 серпня

695
0
SHARE

1958 – У серпні в Бердичеві зафіксовано захворювання худоби на сибірку (сибірську виразку) – особливо небезпечну інфекційну хворобу свійських та диких тварин. Зокрема, в одному з дворів на Загребеллі від цієї недуги загинула корова. У зв’язку з цим на двір накладено карантин, а всі тварини мікрорайону до 10-го вересня мали отримати захисні щеплення.


2011 – На території Центральної міської лікарні Бердичева відбулось урочисте відкриття філії відділення хронічного гемодіалізу обласної клінічної лікарні ім. Гербачевського. Щоб перерізати стрічку та особисто переконатися у тому, що відділення готове до роботи, до Бердичева завітали чиновники з області: губернатор Житомирщини Сергій Рижук, в.о. начальника управління охорони здоров’я області Олександр Торбас та інші поважні гості.

Перерізали стрічку перед входом до відділення міський голова Василь Мазур та Сергій Рижук. Бердичівська філія розташувалась на 4-му поверсі центрального корпусу міської лікарні, тут влаштовано 6 діалізних місць. Розрахована вона на прийом 12-ти пацієнтів у день, обслуговуються хворі на нефрологічні хвороби не лише з міста та району, а й з прилеглих до Бердичева районів. Обладнання для відділення, а це 11 нових апаратів гемодіалізу на загальну суму у 284 тис. доларів, надала шведська фірма “Gambro”.


2012 – У 26-й Бердичівській артилерійській бригаді відбувся День відкритих дверей. Цей захід приурочили до 21-ї річниці Незалежності України. Усі охочі могли вільно пересуватися територією частини, оглядаючи навчальні та спортивні місця, роздивляючись озброєння та вивчаючи побут військових. Відвідувачі також могли постріляти з кулемета, автомата чи навіть кинути вибухопакет. Окрім того, екскурсанти на власні очі побачили, якими фізично розвиненими є нинішні військові – останні влаштували спортивні змагання, в яких взяли участь усі охочі. Й увесь цей час людей пригощали справжньою солдатською кашею.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here