Home Новини 26 жовтня 2017 року. Відкриття виставки “Медики-євреї”

26 жовтня 2017 року. Відкриття виставки “Медики-євреї”

1584
0
SHARE

26 жовтня у Музеї єврейства міста Бердичева відбулось відкриття виставки “Медики-євреї”, присвяченої історії розвитку медицини у місті Бердичів та участі єврейської громади.

Виставка організована у рамках програми неформальної освіти “Студії живої історії”, яка впроваджується в Україні організацією “Інша освіта” у партнерстві зі Спілкою MitOst e.V. за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Фонду Роберта Боша.

Матеріали на виставку, що оповідає про участь єврейської громади у розвитку та формуванні медичної галузі Бердичева, організатори використали з різних джерел. Це робота із архівними джерелами, використання фотознімків як з приватних архівів, так і з медичних установ міста. Зі зворотного боку стенду, що розмістили посеред зали, чимало інформації, представленої у вигляді формату “історичної сушки”.

Першими відвідувачами виставки стали студенти медичного коледжу. Вони дізнались для себе багато нового з розповідей представника єврейської громади Валерія Бліндера, колишнього медпрацівника Людмили Чабанюк та краєзнавця Анатолія Горобчука. А свої враження записали у книгу відгуків, за що організатори вручили кожному невеликий презент – “Смачну аптечку”, в якій знаходились найкращі ліки – корисні солодощі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here