Home Новини 26 березня 2018 р. Презентація збірки історико-краєзнавчих нарисів “Мій Бердичів в історичних...

26 березня 2018 р. Презентація збірки історико-краєзнавчих нарисів “Мій Бердичів в історичних нарисах”

1495
0
SHARE

У понеділок в приміщенні молодіжного центру “М-Формація” (Бердичівська центральна міська бібліотека, вул. Вінницька, 10) відбулась презентація нового історико-краєзнавчого видання під назвою “Мій Бердичів в історичних нарисах”. Автор видання – місцевий краєзнавець Анатолій Горобчук.

Книга містить низку історико-краєзнавчих нарисів, у яких розкриваються окремі теми багатогранної та цікавої історії міста Бердичева. Це і розповідь про перебування в Бердичеві Симона Петлюри в часи національно-визвольних змагань, і історична розвідка про бердичівських майстрів, які створювали пам’ятники та пам’ятні знаки, і розповідь про Бердичівський Бродвей у творах місцевих письменників, також дослідження про діяльність української поліції в роки Другої світової війни та інші не менш цікаві історії.

Але не лише цим має зацікавити читачів нове видання. Книга має свою особливість – її загальний зміст розміщено одночасно у двох медійних просторах: власне у звичному, паперовому, вигляді, а також в електронному – в мережі Інтернет. Читач, перегортаючи сторінки книги, за допомогою смартфону може одночасно зануритись у світ додаткової інформації, яку спеціально розміщено на веб-сайті “Мій Бердичів” (http://berdychiv.in.ua/). У цьому допоможе QR-код на початку кожного нарису. Кожен медійний вимір видання – і книга, і веб-сайт – не дублюють одне одного, а доповнюють, спільно створюючи яскраву картину історії нашого міста.

Видання розраховане на освітян, студентів, учнів загальноосвітніх шкіл, краєзнавців, а насамперед – на шанувальників історії рідного міста.

Автор фоторепортажу Юрій Мельник.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here