Home Новини 24 серпня 2018 року. Святковий концерт у селі Іванківці “З Україною в...

24 серпня 2018 року. Святковий концерт у селі Іванківці “З Україною в серці”

1642
0
SHARE

24 серпня в селі Іванківці Семенівської ОТГ відбувся святковий концерт “З Україною в серці”, присвячений 27-й річниці Дня незалежності України.

Семенівська територіальна громада з часу свого утворення активно просуває тезу об’єднання жителів сіл, що увійшли до її складу, навколо єдиної мети. І цією метою є утвердження думки, що громада – це ми. Це рівноправна праця на єдину громаду, це рівноправний розподіл зароблених коштів, це спільні свята та будні для кожного окремого села. Так, на початку серпня Терехове та Кикишівка гучно відзначили День села, цими вихідними Великі Низгірці та Половецьке приєднались до цієї святкової когорти. А 24 серпня святковим концертом жителів Іванковець та гостей привітали з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.

Концертну програму під назвою “З Україною в серці” підготували артисти Будинків культури об’єднаної громади. На початку духовий оркестр під керівництвом Анатолія Якименка та Віктора Чорноуса (с. Терехове) вітав жителів села, які після спекотного дня прийшли на стадіон. Декілька мелодій створили святковий настрій, після чого розпочалась офіційна частина свята.

Серед гостей свята були присутні усі старости сіл об’єднаної громади, депутати Семенівської сільської ради. Щоб свято вдалося, приклали зусилля також керівники місцевих господарств: ТОВ “ФАКТ” Чингіз Азізов, ПП “Климчук” Наталія та Микола Климчуки.

Приємною несподіванкою для окремих учасників свята став виступ депутата сільської ради Олександра Дмитрука. Його привітання з нагоди Дня Незалежності доповнились невеликим подарунком – начальник Іванковецького відділення поштового зв’язку Лариса Духнівська та листоноша Семенівського відділення Анжела Боровська отримали з рук депутата новенькі велосипеди. Саме ці поштовики нині забезпечують обслуговування жителів округи, адже відомо, що попри зменшення поштового обігу листоноші доставляють жителям сіл і газети, і пенсії, і різноманітну промислову продукцію. Особливо зручно це людям похилого віку, яким фізично важко відвідати магазин, і те ж поштове відділення. Олександр Дмитрук впевнений, що цей невеликий подарунок поштовикам покращить якість їх роботи, що відчують жителі як Іванківець, так і сусідньої Семенівки.

Концертну програму продовжили виступи артистів Центру культури та дозвілля Семенівської об’єднаної територіальної громади: ансамбль “Берегиня” виконав декілька пісень, а танцювальний колектив “Ритм” показав майстерне виконання сучасного танцю. Особливо зворушливим стало виконання дівочим ансамблем села Іванківці попурі з популярних пісні, де маленькі члени колективу майстерно підтримували свої старших колег.

Святковий концерт тривав допізна. На завершення організатори свята провели конкурс “Козацькі забави”, під час якого молодь Іванковець та Семенівки показала вправність, фізичну силу та майстерність у ході різноманітних конкурсів. А перемогла, як завжди, дружба, що лише підтверджує думку про єдність територіальної громади.

Анатолій Горобчук.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here