Home Події в фотографіях 24 серпня 2008 р. Відкриття амбулаторії сімейної медицини на вулиці Богунській

24 серпня 2008 р. Відкриття амбулаторії сімейної медицини на вулиці Богунській

1388
0
SHARE

Вранці в рамках святкування Дня міста Бердичева відбулось урочисте відкриття амбулаторії сімейної медицини на вулиці Богунській.

Мешканцям мікрорайону стоматполіклініки та Дитячого світу  вже не доведеться їхати до центральної поліклініки – обстежитися та пролікуватися на денному стаціонарі можна буде на місці.

За умовами ця амбулаторія претендує називатися кращою у Бердичеві. Амбулаторія зайняла колишні приміщення, що не використовувалися стоматологічною поліклінікою. Будівельники замінили тут геть усе: вікна, двері, підлогу, сантехніку. Із міського бюджету на реконструкцію приміщень під амбулаторію виділили 1 мільйон гривень.

Міський голова Василь Мазур під час відкриття зазначив: “Ми кожний рік намагаємося зробити так, щоб кожний район мав свою амбулаторію. Враховуючи те, що минулому році нам вдалося відкрити стоматполіклініку, другий крок — це амбулаторія. Кошти з міського бюджету. Меблі виготовили наші підприємці. Це в якості благодійної допомоги. Сподіваємося, за рахунок підтримки облздраву отримати ще й обладнання”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here