Home Події в фотографіях 23 серпня 2021 року. Відкриття меморіальної дошки, присвяченої пам’яті учасника АТО/ООС М.А....

23 серпня 2021 року. Відкриття меморіальної дошки, присвяченої пам’яті учасника АТО/ООС М.А. Кравчука

450
0
SHARE

Меморіальну дошку, присвячену загиблому за українську Незалежність капітану ЗСУ Миколі Кравчуку, встановили на фасаді його рідної ЗОШ № 8. Це вже другий пам’ятний знак на стінах навчального закладу: перший – на честь старшого прапорщика Олега Реготуна – відкрили ще у 2014 році. Обидва військовослужбовці були випускниками 8-ї школи та загинули під час воєнних дій на сході, захищаючи державний суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України.

На вшанування пам’яті полеглих воїнів на урочисту лінійку зібралися учні та педагоги закладу, бойові побратими, представники міської та обласної влади. Присутніми на заході були й батьки героїв: Ольга та Анатолій Кравчуки, Любов та Петро Реготуни.

Лунали патріотична поезія, пісенна лірика, у проникливій мініатюрі душа солдата зустрілася з душею свого ще ненародженого сина… Спогадами про свого брата-героя, про його життєвий та бойовий шлях поділився Олександр Кравчук.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк у своєму виступі наголосив, що меморіальні дошки, відкриті на честь полеглих, нагадуватимуть прийдешнім поколінням, що вони живуть саме завдяки таким солдатам: діти – навчаються, молодь – кохає і працює, бабусі і дідусі – бавлять онуків. Сергій Орлюк висловив глибоку подяку батькам та рідним Олега Реготуна і Миколи Кравчука, запевнивши, що містяни ніколи не забудуть про подвиг своїх земляків.

Скорботною хвилиною мовчання, покладанням квітів до пам’ятних знаків та Гімном України завершилося зібрання. Усіх присутніх запросили до шкільного садка, де на них чекав патріотичний концерт у виконанні солістів МПК імені О. Шабельник Сергія Ланцова, Олександра Кавколюка, Олександра Боровського, Оксани Тимків та Вікторії Петренко.

Джерела і література:

Офіційна сторінка міста Бердичева: https://berdychiv-rada.gov.ua


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here