Home Історія Цей день в історії 23 лютого

23 лютого

1682
0
SHARE

1902 – У лютому відбувся страйк робітників бердичівської тютюнової фабрики та фабрики гнутих меблів.

Страйк був пов’язаний із важкими умовами праці, які існували на цих підприємствах. Так, робочий день на підприємствах Бердичева на той час становив 12-13 годин, широко застосовувалася праця жінок і дітей. Наприклад, на бердичівській тютюновій фабриці в 1901 році зі 108 робітників 38 становили підлітки. Це було вигідно власникам, оскільки чорноробу-чоловіку платили в день 60 коп., жінці — 40 коп., підлітку — ще менше.


ВІА “Метроном”.

2011 – У міському Палаці культури ім. О.А. Шабельника відбувся ювілейний творчий вечір бердичівського вокально-інструментального ансамблю “Метроном” під назвою “Якщо серце співає…”.

Вечір відбувся з нагоди 30-річчя створення ансамблю. На сцені перед глядачами, які вщерть заповнили великий зал Палацу, виступили клавішники Валерій Дубцов і Сергій Ртищев, вокалісти Олександр Боровський, Сергій Кравчук і Світлана Юрковська. Учаснику гурту Андрію Борисову цього разу доручили грати басову гітарну партію, хоча в роки активної концертної діяльності ансамблю “Метроном” він виступав як соло-гітарист.

Багато глядачів підспівували артистам пісні своєї молодості, а на останніх композиціях “Круг Друзей” і “Замыкая круг”, у деяких на очах блищали сльози. Зал стоячи довго аплодував і не хотів відпускати зі сцени своїх друзів. Своїх щирих, справжніх, надійних і талановитих друзів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here