1899 – Цього дня в приміщенні міської в’язниці відбувся чин освячення православного храму в ім’я Св. Сергія та Єлизавети.
Влаштували храм у кімнаті, яку до цього займала молитовна кімната. Кошти у розмірі 1000 рублів на влаштування храму виділив камергер Двору Його Величності дійсний статський радник А.П. Корнілов.
1919 – Начальник Бердичівського гарнізону Антонюк оголосив наказ, яким він зобов’язав усі установи та громадян міста зареєструвати легкові та вантажні машини, мотоциклети та велосипеди у батальйоні зв’язку, що діє при дивізії на Лисій горі. У разі невиконання цього наказу винні будуть покарані двома місяцями тюрми, або штрафом у розмірі до 3000 рублів. Цим же наказом дозволялося їздити по місту на автомашинах зі швидкістю не більше 15 верст на годину (16 кілометрів за годину).
1927 – Бердичівський пивзавод, що до націоналізації у 1919 році належав чеському підприємцю Станіславу Чепу, на два роки взяв в оренду Давид Козловський.
В акті передачі зазначалось, що на серпень 1927 року завод мав лагерних діжок місткістю 2600 відер, бродильних чанів на 750 відер (цікаво, що місткість лагерного посуду в довоєнний час (до 1914 року) була значно більшою та становила 8000 відер).
Та новий власник керував заводом не довго – вже наступного 1928 року у зв’язку з обмеженнями приватного капіталу постало питання про одержавлення Бердичівського пивзаводу.
1974 – В Одесі помер Яків Самойлович Файнтух (1892-1974) – український композитор, член Спілки композиторів СРСР.
Яків Файнтух народився та тривалий час проживав у Бердичеві. Закінчив Одеську консерваторію, працював композитором Узбецького та Російського театрів в Самарканді, очолював відділення Союзу композиторів УзРСР.
У буремні 30-ті роки Яків Файнтух – ініціатор нових форм проведення тематичних декад та фестивалів. Його “Сюїта” (1927) – взірець вироблення українського національного стилю в квартетній музиці, що спирається на фольклор – й сьогодні присутня в репертуарі сучасних виконавців.
2009 – У Бердичеві на установчих зборах створена Бердичівська міськрайонна громадська організація “Добра справа” (БМРГО “Добра справа”). Головою нової організації обрано педагога загальноосвітньої школи №10 Юрія Васильовича Балюка.
БМРГО “Добра справа” своєю місією встановила розробку та впровадження проектів у галузі освіти, культури, екології, права, молодіжної політики, туризму та спорту, соціального захисту та міжнародних стосунків.