Home Новини 22 лютого 2018 року. Презентація монографії Геннадія Махоріна “Українська національна революція 1917-1922...

22 лютого 2018 року. Презентація монографії Геннадія Махоріна “Українська національна революція 1917-1922 рр…”

1670
0
SHARE

У четвер у приміщенні Музею історії міста Бердичева відбулась презентація монографії кандидата історичних наук, доцента кафедри суспільних наук Житомирського національного агроекологічного університету, вченого секретаря Житомирської обласної організації Спілки краєзнавців України, заступника голови Житомирської обласної організації ВУТ “Просвіта” ім. Т.Шевченка Геннадія Махоріна “Українська національна революція 1917-1922 рр. та її перебіг на Житомирщині”.

Книга зовсім нещодавно вийшла з друку у житомирському видавництві ФОП Євенок, але вже сьогодні бердичівляни мали можливість ознайомитись із працею науковця. На зустріч із істориком, краєзнавцем і громадським діячем Житомирщини завітали викладачі історії бердичівських загальноосвітніх навчальних закладів, місцеві краєзнавці, бібліотекарі та поціновувачі історії нашої країни. Вони з зацікавленістю слухали автора, який у своєму виступі розповів про основні моменти історії нашого краю в роки визвольних змагань. За словами Геннадія Махоріна, у книзі детально висвітлюється процес державотворення Української Народної Республіки у відносно мирний період та в умовах воєнно-політичного протистояння 1917-1922 років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here