Home Історія Цей день в історії 21 червня

21 червня

1350
0
SHARE

1925 – Місцева газета “Голос праці” цього дня отримала нову назву – “Радянський шлях”.

Газета “Радянський шлях” за 1925 рік.

На шпальтах газети розмістили оголошення: “Сьогодні трудящі Бердичівщини вперше читають “Радянський шлях”. А поряд – заклик: “Даєш 5 тисяч “Радянського шляху”!”.

Цікаво, що поряд із новинами життя Бердичівщини у цьому номері також можна бачити рекламні оголошення. Зокрема, рекламу пива марок “Пльзенське”, “Березневе”, “Мюнхенське столове”, “Чеський лежок” та “Баварське”, які випускає Бердичівський пивоварний завод.


2008 – На вулиці Карла Лібкнехта, 49 (поряд із Жовтневою площею, нині вулиця Європейська) відкрився новий торговий комплекс – супермаркет побутової електроніки харківської компанії “МКС”.

Але історія супермаркету цієї фірми виявилась нетривалою: вже через рік у зв’язку зі світовою економічною кризою компанія “МКС” змушена була закрити своє представництво у Бердичеві, і в торговому комплексі відкрили свої відділи місцеві приватні підприємці, а комплекс змінив назву на нову – “МІКС”.


2009 – Вперше після майже півстолітньої перерви у Парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченко на літній площадці для відпочиваючих заграв духовий оркестр.

Оркестр духових інструментів під керівництвом Заслуженого працівника культури України Анатолія Тетьоркіна щонеділі з 17-ї по 19-у годину виконував як сучасні естрадні мелодії, так і композиції з класичного репертуару. Вхід на площадку вільний.


2010 – З 21 по 23 червня у Бердичеві в спортивному комплексі 26-ї артилерійської бригади відбувся IV фінальний тур Всеукраїнського клубного чемпіонату з настільного тенісу центрального регіону.

Бердичівська команда вже четвертий рік бере участь у змаганнях й усі попередні рази займала лише четверте місце. Але цього разу перемога посміхнулась саме нашим спортсменам: збірна команда “Крігер” під керівництвом тренера Анатолія Костенка здобула I місце, перемігши 12 команд із інших міст, та перейшла до Вищої ліги України. ІІ місце зайняла команда з Києва, а житомирська команда ЖДТУ зайняла ІІІ призове місце.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here