Home Історія Цей день в історії 21 квітня

21 квітня

1526
1
SHARE

2008 – Цього дня на веб-сайті “Мій Бердичів” стартував проект “Цей день в історії Бердичева”. Щодня, у залежності від поточної дати, на веб-сайті розповідалось про події, що відбулись у Бердичеві та на Бердичівщині від часу заснування нашого міста та до сьогодення.

У 2010 році цей проект з’явився у міськрайонній газеті “Земля Бердичівська” – на її сторінках впродовж року виходив однойменний цикл статей.

У 2016 році проект отримав свій подальший розвиток – на оновленому веб-сайті “Мій Бердичів” з’явились статті більш розширеного змісту з мультимедійним наповненням.


2011 – У Житомирі в приміщенні обласного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги на виконання розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації “Про проведення творчих звітів районів і міст області, присвячених 20-тій річниці Незалежності України” відбувся творчий звіт аматорських колективів та майстрів мистецтв міста Бердичева, присвячений 20-річчю Незалежності України.

Усі концертні номери об’єднали однією темою “Бердичів — сузір’я чотирьох культур”. Свою майстерність на сцені продемонстрували численні творчі колективи міста, також у рамках творчого звіту відбулась виставка майстрів мистецтв, міських творчих об’єднань.

Як показали подальші події, цей виступ став найкращим серед творчих колективів Житомирщини. Колективи Бердичева вибороли головний приз – Гран-Прі конкурсу.

Творчі колективи Бердичева на сцені обласного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги.
Фото Василя Мельника.

1 COMMENT

  1. Щиро вітаю Анатолія Горобчука та його співавтора по сайту з 9-ю річницею проекта “Цей день…”!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here