1967 – Бердичівський завод хімічного машинобудування “Прогрес” за перемогу в соціалістичному змаганні на ознаменування 50-річчя Великого Жовтня нагороджено Пам’ятним прапором Центрального Комітету КП України, Президії Верховної Ради УРСР, Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради.
Пам’ятний прапор залишено в колективі на вічне зберігання як символ трудової доблесті. Нині Пам’ятний прапор зберігається в музеї історії машинобудівного заводу “Прогрес”.
Пам’ятний прапор – це одна з форм заохочення переможців соціалістичних змагань у Радянському Союзі. Прапори вручали трудовим колективам, підприємствам та навіть адміністративно-територіальним одиницям. Наприклад, того ж року з нагоди 50-річчя Великого Жовтня Пам’ятний прапор вручили також Київській області.
Зазвичай, вручення прапора супроводжувалось грошовими преміями переможцям змагань.
2006 – У гуманітарній гімназії №2 та загальноосвітній школі №3 відбулися зустрічі учнів з Ольгою Дзюрбей – художницею, дочкою відомого бердичівського художника Олександра Савовича Яцюка (1920-1986).
Ольга Олександрівна пішла по стопам свого батька, стала художницею. У своїй творчості вона сповідує художні напрями авангардизму та сюрреалізму. Її картини можна зустріти в Данії, Швейцарії, Сполучених Штатах, і, звичайно, в Україні. У 2007 році Ользі Дзюрбей присвоєно звання “Майстер народної творчості”.
2012 – У Бердичеві припинив існування інформаційно-рекламний тижневик “Бердичівська панорама”.
Газета з’явилась на ринку інформаційних послуг у березні 2010 року, виходила раз на тиждень тиражем у 13400 екземплярів, з часом тираж зменшився до 5 тисяч. Засновником та головним редактором газети був Олександр Бабський.
На своїх сторінках “Бердичівська панорама” окрім міських новим розміщувала багато корисної та розважальної інформації: рекламу, оголошення, статті, гороскоп, прогноз погоди, ТВ програму на 18 каналів з анонсами, кросворд, анекдоти, що дозволяє зацікавити практично всі верстви населення нашого міста. Всього за роки свого існування вийшло 150 номерів цього тижневика.