Home Історія Цей день в історії 20 червня

20 червня

394
0
SHARE

1899 – У Бердичеві під головуванням камергера Двору Його Імператорської Величності дійсного статського радника А.П. Корнілова, який пожертвував на благі справи пожежників 300 руб., відбулася нарада місцевого товариства пожежників.

Державна пожежна частина у Бердичеві з’явилась у 1872 році, до цього у місті діяла пожежна команда, фінансована власниками Бердичева.

Парад міської пожежної команди.

1926 – Цього дня відбувся перший випуск учнів, що навчались у бердичівській трудовій школі №7.

Школа знаходилась у будинку по вулиці Червоній, заснована була у 1923 році.

Випускники трудової школи №7, 20 червня 1926 р.

2008 – У Бердичеві на базі колишньої Бердичівської квартирно-експлуатаційної частини (КЕЧ) цього дня створено міське комунальне виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №3.

До проведення цієї реорганізації Бердичівська КЕЧ, як військова частина у структурі Міністерства Оборони України, займалась обслуговуванням військових частин міста та житлових будинків, в яких проживали родини військовослужбовців. У штаті керівні посади обіймали військовослужбовці, але основну чисельність КЕЧ складав цивільний персонал. Впродовж останнього десятиліття кількість військових підрозділів у місті стрімко скорочувалась, військові містечка на вулицях Білопільській та Короленка передали на баланс місцевої громади. Враховуючи це потреба в КЕЧ для військових відпала.

Але залишились численні житлові будинки, зведені свого часу військовими, які потребували подальшої експлуатації. З цією метою міська влада й вирішила створити на базі колишньої КЕЧ комунальну службу, яка й далі виконуватиме ці роботи. При цьому під час реорганізації практично всі працівники КЕЧ залишились на своїх робочих місцях.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here