Home Історія Цей день в історії 2 червня

2 червня

1322
0
SHARE

1961 – У Бердичеві народився Ілля Володимирович Слободинський – хормейстер Житомирської міської хорової капели “Орея”, з 1996 по 1997 рр. – її художній керівник.

Хорова капела “Орея”.

Хорова капела “Орея” заснована у 1986 році Олександром Вацеком, хор складався з 30 осіб. Це один із найбільш оригінальних українських хорів, репертуар “Ореї” складається з українських та іноземних творів від 12 сторіччя по сьогодення. Починаючи від часу свого заснування та до сьогодні “Орея” бере участь у Європейських хорових фестивалях та змаганнях, де отримала 7 Гран Прі та 25 перших місць.


2008 – У виставковій залі Музею історії міста Бердичева розпочала роботу виставка “Ми звинувачуємо! Голодомор 1932-1933 років – геноцид Українського народу”.

На офіційному відкритті виставки були присутні представники міської та районної влади, громадських організацій, мешканці міста, очевидці терору.

На виставці представлено документи, спогади очевидців, фотоматеріали, які розповідають про трагедію українського народу, який радянська влада катувала та нищила голодом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here