Home Події в фотографіях 19 серпня 2022 року. Презентація книги «Гришковецька об’єднана територіальна громада: історичний, соціальний...

19 серпня 2022 року. Презентація книги «Гришковецька об’єднана територіальна громада: історичний, соціальний та культурно-освітній портрет»

93
0
SHARE

19 серпня 2022 року в Гришковецькій громаді відбулась презентація книги «Гришковецька об’єднана територіальна громада: історичний, соціальний та культурно-освітній портрет», автором-упорядником якої став Михайло Пасічник – письменник, заслужений діяч мистецтв України, Почесний громадянин Бердичівського району.

Гришковецька громада ще молода (створена у 2018 році), але багата історією сіл, які входять до неї, та людьми, життя і діяльність яких заслуговують, щоб їх пам’ятали. І нова книга покликана розповісти про це.

Видання не авторизоване, бо створене Михайлом Павловичем Пасічником при допомозі освітян і працівників культури, а матеріали для нього бралися з архівів, ресурсів Інтернету, «Історії міст і сіл України» (1973), розповідей старожилів, тощо.

Книга не претендує на вичерпну характеристику Гришковецької громади і той же час є насамперед спробою візуалізації створеної не так давно цієї адміністративної одиниці. Книга має виключно презентаційне значення.

З нагоди Дня Гришковецької громади заклади освіти та кожна бібліотека отримали по кілька примірників цього літопису своєї малої батьківщини.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here