Home Події в фотографіях 18 червня 2002 року. Урочисте відкриття цифрової АТС у Бердичеві

18 червня 2002 року. Урочисте відкриття цифрової АТС у Бердичеві

682
0
SHARE
Урочисте відкриття нової АТС. Розрізують стрічку заступник голови облдержадміністрації Петро Закусило, директор ЖД ВАТ “Укртелеком” Василь Гандабура, голова райдержадміністрації Микола Коваль, міський голова Василь Мазур

У Бердичеві місцевий підрозділ національного оператора ВАТ «Укртелеком» урочисто відкрив нову цифрову АТС, яка була збудована на базі комутаційного обладнання 5ESS-VCDX.

Саму станцію збудували у січні-березні 2002 року, тестування провели у квітні місяці. Вже 22 квітня до АТС було підключено першого абонента. Ним стала Москвіна Олена Петрівна, тел. 4-02-08, що проживала по вулиці Садовій. У першому кварталі увійшло в стрій 500 номерів, у другому – ще 1000. Таким чином, на кінець 2002 року місто отримало 1500 телефонних номерів до існуючих 15200 одиниць, що дало приріст ємності на 10%.

Офіційне відкриття АТС відбулось 18 червня. На урочистостях з нагоди відкриття АТС були присутні заступник голови обласної адміністрації Петро Закусило, голова райдержадміністрації Микола Коваль, директор Житомирської дирекції ВАТ «Укртелеком» Василь Гандабура, міський голова Бердичева Василь Мазур, представники ЗМІ, широка громадськість міста.

Перед присутніми з промовами виступили всі поважні гості, після чого перерізали символічну стрічку, яку встановили перед входом до Інтернет-клубу. Саме приміщення освятив настоятель Свято-Миколаївського собору УПЦ МП протоієрей Віталій Бойков.

Перший міжнародний дзвінок з нової станції у день її відкриття здійснив міський голова Бердичева Василь Мазур. Телефонні дзвінки відбулися до міста Києва, Житомира, далекої Німеччини. Легендарний бердичівлянин пан Лев Тартаковський, до якого зателефонував мер у Німеччину, так і не отримав привітання (підняла слухавку його знайома), але дзвінок таки-ж відбувся!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here