Home Історія Цей день в історії 18 серпня

18 серпня

454
0
SHARE

konka1892 – Цензорами міста Києва затверджена (“дозволена”) “Инструкція кучерамъ Бердичевской городской железной дороги“.

У цій інструкції, яка містить 14 параграфів, встановлено вимоги до кучерів славнозвісної конки, що проходила по вулиці Білопільській (нині це вулиця Європейська) від залізничного вокзалу повз Успенський собор до кляштору Босих Кармелітів.


1908 – У Бердичеві збанкрутувала одна з найстаріших мануфактурних фірм – фірма купця першої гільдії Давида Магазанника. Як повідомляла московська щоденна газета “Русское слово”, у пасиві фірми – мільйони рублів.

Родина купця ще деякий час проживатиме у місті, але у 1915 році Магазанники виїхали до Москви. У 1919 році їх родинний будинок по вулиці Войкова націоналізували, на сьогодні у цьому будинку знаходиться міська загальноосвітня школа №11.


2005 – Рішенням виконкому міської Ради за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, активну участь у житті територіальної громади та з нагоди 575-ліття від року заснування Бердичева звання “Почесний громадянин міста Бердичева” присвоєно:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here