Додому Історія Цей день в історії 18 серпня

18 серпня

340
0
ПОДІЛИТИСЬ

konka1892 – Цензорами міста Києва затверджена (“дозволена”) “Инструкція кучерамъ Бердичевской городской железной дороги“. У цій інструкції, яка містить 14 параграфів, встановлено вимоги до кучерів славнозвісної конки, що проходила по вулиці Білопільській (нині це вулиця Європейська) від залізничного вокзалу повз Успенський собор до кляштору Босих Кармелітів.


1908 – У Бердичеві збанкрутувала одна з найстаріших мануфактурних фірм – фірма купця першої гільдії Давида Магазанника. Як повідомляла московська щоденна газета “Русское слово”, у пасиві фірми – мільйони рублів. Родина купця ще деякий час проживатиме у місті, але у 1915 році Магазанники виїхали до Москви. У 1919 році їх родинний будинок по вулиці Войкова був націоналізований, на сьогодні у цьому будинку знаходиться загальноосвітня школа №11.


2005 – Рішенням виконкому міської Ради за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, активну участь у житті територіальної громади та з нагоди 575-ліття від року заснування Бердичева звання “Почесний громадянин міста Бердичева” присвоєно колишній електрозварювальниці котельного цеху машинобудівного заводу “Прогрес” Горбаченко Людмилі Ільківні, колишньому начальнику школи прапорщиків Гопті Анатолію Михайловичу, колишньому начальнику міського відділу ДАІ Коржуку Миколі Михайловичу, колишньому голові правління ВАТ “Машинобудівний завод “Прогрес” Юр’єву Михайлу Павловичу та директору міської художньої школи Яцюку Миколі Софроновичу.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here