Home Події в фотографіях 18 серпня 2018 року. Освячення Свято-Хрестовоздвиженського храму у Великій П’ятигірці

18 серпня 2018 року. Освячення Свято-Хрестовоздвиженського храму у Великій П’ятигірці

1717
0
SHARE

У Великої П’ятигірки велична історія довжиною у декілька століть. Його жителі шанують свою землю, бережуть пам’ять про минуле, з повагою ставляться до своїх духовних витоків і дбають про відродження споконвічних традицій та розквіт рідної краю. Суботній день 18 серпня зібрав мешканців села та численних гостей на велику подію – освячення нового православного храму.

Будівництво нової Свято-Хрестовоздвиженської церкви об’єднало та згуртувало православну громаду, очолювану протоієреєм Олександром Худяковим. Перший крок здійснили чотири роки тому – 31-го серпня 2014, коли звершили Чин освячення заснування храму. А далі йшла постійна кропітка робота – усім селом зводили новий храм. І не останню роль у цьому відігравала сільська рада, очолювана Олегом Коріненком.

Цієї ж суботи до села завітав Високопреосвященніший Никодим, Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Його тепло і з глибокою повагою запашним короваєм та букетами квітів зустрічали священство Бердичівського благочиння на чолі з ієромонахом Варфоломієм (Бойковим), а також парафіяни та гості з усіх куточків Бердичівщини.

Владика привітав усіх із великою подією – освяченням храму на честь Чесного Животворящого Хреста та очолив Божественну Літургію у співслужінні духовенства. За Богослужінням молилися сільський голова Олег Коріненко, меценати будівництва храму й численні помічники у благій справі.

Високопреосвященніший Никодим, Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський вручив настоятелю Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Великої П’ятигірки протоієрею Олександру Худякову високу церковну нагороду – священик удостоєний права носіння Хреста з прикрасами.

Владика подякував за працю у зведенні нової церкви всім парафіянам, меценатам та будівничим, серед яких колишній директор ТОВ “Щедра нива” Василь Шлейко і теперішній керівник товариства Юрій Шибіка, підприємець Андрій Огороднійчук, керівник ТОВ “В.П.КОЛОС” Інна Поліщук, небайдужі помічники Андрій Мазур, Геннадій Гадзиківський, Віктор Оборський, Михайло Степанець, Олег Джигірей, Тетяна Бондаренко, Руслан Яремчук, Сергій Іщук, Роман Нальчук, Віктор Голобородбко і церковний староста Галина Беленчук та її родина. У день освячення храму їм подарували ікони.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here