1905 – Як стверджувала радянська історіографія, цього дня в Бердичеві за ініціативи соціал-демократичної групи створено Раду робочих депутатів і загін самооборони, які очолили члени Російської соціал-демократичної робітничої партії (РСДРП).
Рада робочих депутатів випустила листівку “До всіх робітників м. Бердичева”, у якій пролетаріат закликали до стійкості й посилення боротьби проти царату.
1987 – У другій половині жовтня на спортивному майданчику СПТУ-12 проходили незвичні змагання: на полі відбувалась захоплююча боротьба з нового для нашого міста виду спорту – жіночого футболу.
У турнірі взяли участь 9 команд, загалом 60 учасників. Призерами турніру стали команди від груп №18, 1, 11. Кращими гравцями турніру визнано Ірину Можарівську, Світлану Машкару, Ларису Баб’яр. Велику допомогу у проведенні змагань надали громадські тренери і судді, серед яких учні училища Сергій Карбовський, Валерій Філіонович та Леонід Вознюк.

(1919-1996).
1996 – У Москві помер Володимир Йосипович Мостовий (1919-1996) – уродженець села Хажин Бердичівського району, Герой Радянського Союзу, доктор, професор, тричі лауреат Державної премії СРСР, член-кореспондент Академії наук СРСР.
Отримавши звання Героя на полях німецько-радянської війни, Володимир Йосипович підтвердив цю нагороду у мирний час, проводячи дослідження у галузі фізики, зокрема, атомної: він працював над створенням реакторів для атомних електростанцій, проводив дослідження в галузі нейтронної фізики.
Похований Володимир Йосипович Мостовий у Москві на Кунцевському кладовищі.