Home Події в фотографіях 16 листопада 2012 року. Відкриття бюсту Горячого Сергія Євгеновича

16 листопада 2012 року. Відкриття бюсту Горячого Сергія Євгеновича

64
0
SHARE

16 листопада в Бердичівському районі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Почесними гостями заходу стали голова облдержадміністрації Сергій Рижук, заступник голови облдержадміністрації Микола Дейсан, голова Бердичівської райдержадміністрації Володимир Збаражський, народний депутат України Анжеліка Лабунська.

Під час святкування в селі Мирославка Бердичівського району відкрито бюст колишнього керівника колгоспу, орденоносця Горячого Сергія Євгеновича (1937-2004). Бюст людини, не згадуючи про яку не можна говорити й про історію села Мирославка. Уродженець села Демчин, Сергій Євгенович більшу частину свого свідомого життя прожив, пропрацював саме у цьому селі. Його робота завжди була направлена на покращення життя у селі, а згодом і навколишніх сіл, які увійшли до складу об’єднаного колгоспу ім. Леніна.

Починав Сергій Горячий свою трудову діяльність з садівника, згодом працював агрономом, парторгом, а з 1974 року, коли було утворено колгосп ім. Леніна, став його головою. Він був вродженим господарником та широкої щедрої душі людиною. Ці людські якості дали можливість Сергію Євгеновичу із села Голодьки зробити квітуче село Мирославку, про яке знали далеко за його межами. Село було розбудоване, асфальтоване, створені сучасні виробнича та культурна інфраструктури. За час його керівництва на посаді голови колгоспу, господарством побудовано тваринницький комплекс, машинно-тракторний парк (село Демчин), школа, дитячий садочок, танцювальний майданчик, спортивний комплекс стадіон «Колос» та велика кількість адміністративних будівель, амбулаторій, магазинів, лазні, тощо.

Незабутню атмосферу свята створили творчі колективи районного Будинку культури, концертна програма якого відбувалася у нещодавно відремонтованому Будинку культури села Мирославка.

За матеріалами газет “РІО-Бердичів” та “Діловий Бердичів”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here