Home Новини 16 грудня 2017 року. Підбиття підсумків Міжнародного літературного конкурсу ім. В. Гроссмана...

16 грудня 2017 року. Підбиття підсумків Міжнародного літературного конкурсу ім. В. Гроссмана “В городе Бердичеве – 2017”

1808
0
SHARE

Вже стало звичним, що наприкінці року громадська організація “Добра справа” на чолі з Юрієм Балюком підбиває підсумки Міжнародного літературного конкурсу ім. В. Гроссмана “В городе Бердичеве”. Це конкурс короткої прози (оповідання, новела), без вікових та професійних обмежень, головною умовою якого є те, що представлені роботи мають бути тематично пов’язані з містом Бердичевом.

Конкурс проводиться п’ятий рік поспіль, і за роки, що минули, він став своєрідним трампліном для літераторів-початківців. У ньому беруть участь і ті, хто вже пробував у ньому свої сили. Найкращі роботи, представлені на конкурс, входить до складу антології, яка видається за рахунок спонсорів та меценатів.

Цієї суботи підсумки п’ятого Міжнародного літературного конкурсу ім. В. Гроссмана “В городе Бердичеве” підбили у міській центральній бібліотеці. Чимало бердичівлян та гості міста – учасники конкурсу долучитися до цієї літературної події року.

Переможцями цьогорічного конкурсу стали: I місце – Ольга Чабанова, вчитель зарубіжної літератури та української мови (м. Гола Пристань); II місце – Юрій Яструб, журналіст (м. Олександрія); II місце – Наталя Гук, письменниця (м. Бровари). На жаль, лише останній учасник-переможець конкурсу зміг відвідати церемонію підведення підсумків. Але тим приємніше було організаторам вручити Наталі Гук численні призи та збірку – антологію прози учасників Міжнародного літературного конкурсу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here