Home Новини 15 лютого 2018 р. Презентація фільму в рамках проекту “7 чудес України:...

15 лютого 2018 р. Презентація фільму в рамках проекту “7 чудес України: історичні міста та містечка”

2164
0
SHARE

У четвер в приміщенні Центральної бібліотечної системи бердичівлянам презентували фільм в рамках проекту “7 чудес України: історичні міста та містечка”.

Акція “7 чудес України: історичні міста та містечка” за ініціативи засновника фонду “Рідна Україна” Миколи Томенка стартувала у березні 2016 року. У червні серед усіх заявок на участь від представників місцевих громад Оргкомітет відібрав 21 фіналіста, які протягом літа-осені мали можливість презентувати для журналістів та громадськості свої міста, щоб перемогти в акції. До цього списку увійшло й місто Бердичів.

Під час церемонії нагородження переможців, яка відбулася у місті Києві, голова Оргкомітету Микола Томенко зазначив, що переможцями акції стали 10 міст, Бердичів разом із містами Жовква і Теребовля отримало спеціальну номінацію як місто, що має значний туристичний потенціал і зацікавленість місцевої громади у розвитку своїх населених пунктів. Тоді ж Микола Томенко зазначив, що фільми про міста-переможці продемонструють не лише їхнім жителям, а й всім українцям. І місто Бердичів не стало винятком.

Сьогодні у приміщенні Центральної бібліотечної системи бердичівлянам презентували фільм про Бердичів.

На початку презентації перед присутніми виступив ініціатор проекту Микола Томенко. А далі – 14 хвилин яскравої картинки, неймовірних сюжетів та фактів, які примушують задуматись. Історія Бердичева багатогранна, і фільм з проекту “7 чудес України: історичні міста та містечка” лише вкотре підтвердив це твердження.

По закінченні презентації бердичівляни могли задати питання автору проекту (і такі питання були задані). Варто відмітити загальне враження майже усіх присутніх – фільм чудовий та в цілому відображає минуле нашого міста. Залишається лише поширювати не лише фільм, але й знання з історії рідного міста, аби його туристична привабливість лише зростала.

Керівник ЦБС Тетяна Кущук подякувала Миколі Томенку за створений фільм про Бердичів та у відповідь на його подарунки (книги з історії України) подарувала гостю не лише книги з історії нашого міста, але й низку сувенірів на згадку про Бердичів.

Про архітектурні пам’ятки нашого славетного міста, цікаві легенди та місця, що приваблюють туристів, можна буде почути і побачити на українському телеканалі “ZIK” вже цієї неділі, 18 лютого, о 16.30 год.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here