Home Події в фотографіях 15 листопада 2012 року. Презентація книги “Бердичів. Історія міста від заснування до...

15 листопада 2012 року. Презентація книги “Бердичів. Історія міста від заснування до сьогодення (історико-краєзнавчий нарис)”

1390
0
SHARE

У приміщенні міської бібліотеки відбулась презентація книги “Бердичів. Історія міста від заснування до сьогодення (історико-краєзнавчий нарис)”, автором якої став краєзнавець Анатолій Горобчук. Власне, книга вийшла з друкарні наприкінці вересня місяця, фінансову допомогу у її виданні надав депутат Верховної Ради України Святослав Піскун. Тираж книги доволі невеликий – 300 примірників, які розійшлися бібліотеками міста та району, навчальними закладами.

На презентації книги були присутні краєзнавці Бердичева, журналісти та люди, яких цікавить історія рідного міста. Перед присутніми виступив автор книги, який розповів про книгу та причини її появи. Також слово взяв голова міського осередку краєзнавчого товариства дослідників Волині Павло Скавронський, який високо оцінив працю автора: “Випуск цієї книги – це унікальна подія, такого ще не було. Анатолій Горобчук узагальнив усі попередні книги і якісно доповнив їх. Це видання є науковим. У книзі зібрано усі версії щодо дати заснування Бердичева та його назви”. З привітальними словами перед присутніми виступили також вчитель гуманітарної гімназії №2, кандидат педагогічних наук Мілада Мартинюк (теж автор численних праць з історії міста), колега автора книги, співзасновник веб-сайту “Мій Бердичів” Василь Котов та інші.

Ознайомитись із виданням “Бердичів. Історія міста від заснування до сьогодення (історико-краєзнавчий нарис)” можна в мережі на сторінці “Мій Бердичів” та у Центральній міській бібліотеці.

Фоторепортаж Володимира Поліщука.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here