Home Новини 14 червня 2019 року. Самопідпал під час сесії міськради

14 червня 2019 року. Самопідпал під час сесії міськради

2774
0
SHARE

Під час сесії Бердичівської міської ради, яка розпочалась о 10 ранку 14 червня, ніхто не очікував на такий екстремальний поворот подій: на самому її початку, після того, як прозвучали гімни України та Бердичева, до мікрофону підійшов чоловік та спробував озвучити звернення. Людина намагалась повідомила про те, що йому нібито у місті перешкоджають займатися підприємницькою діяльністю.

Після того, як міський голова Василь Мазур запевнив людину, що їй нададуть слово, але наприкінці сесії, чоловік дістав пластикову пляшку з рідиною, облив себе та здійснив самопідпалення.

Вогонь спалахнув миттєво. За попередньою інформацією слідчих органів, це був вайт-спірит – легкозаймиста речовина прозорого кольору. Миттєво до палаючого підбігли декілька чоловіків, які намагалися загасити полум’я. Один із них, депутат міської ради Валерій Шелепа, отримав значні опіки.

Як сказали згодом у поліції, “до Бердичівського відділення поліції о 10:15 надійшло повідомлення про те, що до зали, де відбувалась сесія міської ради зайшов чоловік і, обливши себе невідомою речовиною, підпалив. Наразі з’ясовуються всі обставини. Чоловіку була надана медична допомога, його повезли до лікарні на обстеження. Відомо, що це житель райцентру, 1955 р.н.”.

Постраждалих негайно каретою швидкої допомоги доставили до міської лікарні, де їм надали попередню медичну допомогу.

Сесія міськради після невеликої затримки, продовжила свою роботу в іншому приміщенні. У самому залі, де сталась надзвичайна ситуація, працівники поліції проводять необхідні слідчі дії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here