Home Події в фотографіях 14 червня 2012 року. Відкриття музею історії медицини

14 червня 2012 року. Відкриття музею історії медицини

749
0
SHARE

До Дня медичного працівника у приміщенні Музею історії міста Бердичева відбулось урочисте відкриття музейної кімнати, присвяченої історії медицини Бердичева.

Історія бердичівської медицини нараховує чимало постатей і подій, про які варто залишити спогад прийдешнім поколінням. Тож колектив міської лікарні протягом кількох років збирав експонати та інформацію про медицину Бердичева від початку і аж до наших часів, щоб відкрити власну музейну кімнату. Відтепер медики Бердичева мають свій зал у музеї, де розмістилась експозиція повністю присвячена історії, видатним постатям і повсякденному життю лікарні.

До святкових привітань і побажань, що лунали цього дня в музеї, долучились й одні з тих, хто творив історію медицини кілька десятків років, самовіддано рятуючи людські життя. З подвійним святом поздоровили присутніх колишній керівник міської медицини Анатолій Терефеєв та ветеран бердичівської медицини Ніна Паляничка. Від міської влади медиків привітав міський голова Василь Мазур, разом з Народним депутатом України від Партії Регіонів Оленою Бондаренко, яка цього дня приїхала в місто зустрітись з мешканцями Бердичева, а заодно завітала на свято. Перерізали стрічку перед входом до музейної кімнати міський голова Василь Мазур, Народний депутат України Олена Бондаренко та головний лікар ЦМЛ Лариса Бабікова, після чого всі присутні на заході мали змогу оглянути експозицію музею.

Фоторепортаж Анни Павловської, “РІО-Бердичів”.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here