1571 – У своєму родовому маєтку в Логойську (нині місто Мінської області, Білорусь) помер Василь Тишкевич (1492-1571) – граф, державний діяч Великого князівства Литовського і Речі Посполитої, власник Бердичева та навколишніх земель.
Похований Василь Тишкевич у Супраслі (нині місто в Польщі) в кам’яній церкві в гробниці ктиторів. На простому могильному камені Тишкевича вибиті герб і напис російською мовою: “Въ лето отъ Начотения Господа Бога и Спаса нашего Иисуса Христа 1571 месяца Августа 13 дня въ неделю, преставился раб Божій панъ Василий Тишковичъ Воевода Смоленскій Староста Менскій и Пинскій. Положен въ Храме Благовещенія Богородицы, въ монастыри Супрасльскомъ”.
Нині могильний камінь Василя Тишкевича знаходиться в університетському музеї міста Вільнюс (Литва).
1903 – Після обідньої перерви робітники заводу “Прогрес” зупинили роботу та вступили у переговори з адміністрацією заводу. Вони висунули наступні вимоги: встановити 8-годинний робочий день; підвищити погодинну оплату праці; замінити штучну оплату поденною; підвищити попудну оплату в ливарній; зупинити зниження заробітної плати за рахунок скорочення робочого дня.
Управляючий заводом пообіцяв робітникам довести їх вимоги до правління акціонерним товариством, що знаходилось у Києві, та переконав приступити до роботи. Це був перший страйк працівників заводу “Прогрес”.
2010 – У Бердичеві стартував третій Всеукраїнський турнір із футболу серед юнаків пам’яті видатного майстра шкіряного м’яча – заслуженого майстра спорту СРСР, заслуженого тренера України, чемпіона СРСР та України Анатолія Пузача. Протягом 13-го, 14-го та 15-го серпня вісім команд, серед яких вихованці львівського, вінницького, костопільського, житомирського, бердичівського футболу 96-го р.н., боролися за головний кубок турніру.
15 серпня відбулись фінальні матчі та урочисте закриття турніру. У грі за 3-є місце гравці ДЮСШ (Бердичів) програли з рахунком 0-1 команді ДЮСШ “Полісся” (Житомир), а у грі за 1-е місце юнаки ФК “Львів” впевнено перемогли команду СДЮШОР (Вінниця) з рахунком 3-0.