Home Історія Цей день в історії 13 липня

13 липня

1761
0
SHARE

1931 – На бердичівському машинобудівному заводі “Прогрес” вийшов перший номер заводської багатотиражної газети, яка отримала назву “На штурм!”.

На шпальтах газети друкувались матеріали про досягнення ударників праці, висвітлювався хід соціалістичного змагання. Газета вела непримиренну боротьбу з прогульниками, ледарями, порушниками трудової дисципліни.

Через декілька років – на початку 1935 року – багатотиражка змінила свою назву на нову – “Машинобудівник”.

Заводська газета припинила своє існування з початком німецько-радянської війни і лише у квітні 1958 року відродилась під новою назвою – “За технічний прогрес”.


Будинок Бердичівської контори зв’язку, 1960 р.

1960 – У липні цього року при Бердичівській конторі зв’язку відкрили радіомайстерню з гарантійного ремонту радіоапаратури.

На ремонт приймались радіоприймачі, радіоли, програвачі всіх систем. У разі несправності радіоапаратури з вини заводів, якщо не збіг гарантійний термін (6 місяців із дня придбання) – ремонт проводився безкоштовно. Усунення інших несправностей оплачувалось за встановленим державою тарифом.

Бердичівська контора стала першою організацією, яка організувала ремонт телерадіоапаратури у місті. І лише у 1962 році радіомайстерня разом із працівником була передана до Житомирського Телеательє, яке в подальшому і забезпечувало обслуговування населення у Бердичеві.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here