Home Історія Цей день в історії 13 квітня

13 квітня

1722
0
SHARE

1944 – У міському парку відпочинку по вулиці Шевченка, якому згодом присвоїли ім’я Тараса Шевченка, відкрито перший після визволення міста від німецьких загарбників атракціон – ланцюгову карусель. Ціна квитка на атракціон становила 10 копійок.


Тижневик “Любимая газета”, №1 від 13.04.2000 р.

2000 – У Бердичеві вийшов перший номер міського тижневика “Любимая газета”.

Тижневик друкувався на російській мові, видавцем газети та її головним редактором стала Тетяна Рудницька.

На сторінках газети публікувались різноманітні інформаційні матеріали, матеріали розважального характеру, гороскопи, програма передач ефірного телебачення. У 2002 році газета припинила своє існування.


2010 – У приміщенні художньо-естетичного відділення Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова за сприяння міської влади та громадської організації інвалідів-візочників “Стимул” відкрилась виставка робіт майстра прикладного мистецтва Сергія Дьякова – інваліда-візочника з міста Біла Церква Київської області.

Майстер творить свої полотна з незвичного матеріалу – берести. На картинах небагато фарби, зображення начебто прості, а виглядають геніально. “Природа малює сама” – стверджує митець, він тільки домальовує де гілочку, де купол церкви.


2011 – Любителі спортивної риболовлі з клубу “Золотий короп” у котре зробили подарунок усім бердичівлянам: за членські внески чоловіки придбали в Уланівському рибгоспі більше 600 кг риби та випустили її у Гнилоп’ять.

Це одна з найбільших партій риби, що її доводилось запускати рибалкам. Раніше вони робили це на території міської зони відпочинку, на “солдатському” пляжі. Цього разу бочка із живою рибою розташувалась неподалік господарства міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді. Рибалки впевнені, що короп, білий амур і товстолоб сприятимуть відновленню річкової флори та очищенню води.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here