Home Події в фотографіях 11 жовтня 2017 р. Презентація книги Мілади Мартинюк “Вони лишили слід безсмертний...

11 жовтня 2017 р. Презентація книги Мілади Мартинюк “Вони лишили слід безсмертний і терпкий…”

1704
0
SHARE

Напередодні Дня захисника України в приміщенні Центральної міської бібліотеки відбулась презентація книги бердичівської письменниці і краєзнавця Мілада Мартинюк під назвою “Вони лишили слід безсмертний і терпкий…”.

У книзі вміщено докладну інформацію про 22-х захисників України з Бердичева та району, які віддали своє життя у боротьбі з ворогом. У книзі також вміщені вірші місцевих поетів, які долучилися до праці над виданням і вклали в неї частинку своєї душі.

Як стверджує письменниця, ця робота стала для неї своєрідним моральним випробуванням, адже рідним загиблих військовослужбовців і досі ятрить душу незагоєна рана втрати своєї кровиночки, своєї дорогої людини. Під час спілкування з ними мусиш перейматись кожним словом, кожною фразою з життя Героя. Але на думку Мілади Мартинюк, кожен бердичівлянин має знати своїх захисників, знати про їхнє дитинство, юність, захоплення та мрії, про рішення стати на захист України та проявлену мужність у боях.

На зустріч були запрошені родичі загиблих воїнів АТО, молодь, жителі та гості міста, місцеві ЗМІ.

Видання книги відбулося за сприяння керівника Житомирської юридичної компанії “Кодекс” Олександра Дмитрука, який багато допомагає воїнам у зону АТО, сам неодноразово передавав туди вкрай необхідне спорядження. Також автор подякувала редактору газети “Земля Бердичівська” Володимиру Кравченку за титанічну працю у створенні книги.

Як зазначила Мілада Мартинюк, робота у даному напрямку на цьому не закінчується, вона й надалі за допомогою небайдужих людей буде збирати інформацію, буде розмовляти з рідними людьми і близькими, з колегами, друзями бердичівських захисників. У планах – розширити книгу, писати не лише про загиблих героїв, а й збирати інформацію про наших нинішніх захисників, які зараз борються на Сході і виборюють таку омріяну перемогу.

По закінченні заходу всі присутні поклали квіти до Меморіалу “Слава Героям!”.

Фото ЦБС та “РІО-Бердичів”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here